Józef E. Rawicz Popławski
Jeśli czegoś nie zrozumiesz, nie oceniaj - uszanuj.
Nie wszystko jest na poziomie Twojej świadomości.
                            motto z książki - " Pogranicza Bio i Psychoenergoterapii "  J.R. Popławski


STRONA W  TRAKCIE  KOMPLEKSOWEJ  REALIZACJI


ARCHIWUM


03.07.2009 - Wdzięczność Kardynała

19.05.2009 - Klęsla TVN

07.05.2009 - Poczatek Sukcesu

09.10.2009 - Opinia Sądowo Lekarska

06.01.2010 - Powieszony na kracie


06.11.2010Życiorys J. Kaczyńskiego
15.02.2010 - "Fenomen" Prokuratury


 
Wdzięczność Kardynała
Fakty i mity, 3-9 VII 2009 r.

Wstrząsający fakt zdehumanizowanej postawy hierarchy naszego Kościoła ks. kard. Stanisława Dziwisza, który tyle mówi o miłości bliźniego zniszczył mnie, moje dziecko i jego przyszłość. Okazuje się, że wzniosłe słowa miłości, pomocy ludziom poszkodowanym przez los są pustymi frazesami.

    Zamiast eudaimonizmu - hedonizm.

   Okazuje się, że prędzej można liczyć na sprawiedliwość ludzką niż boską, ponieważ wszystkie sprawy sądowe sfabrykowane na bezpodstawnej napaści Prokuratury zakończyły się  moim sukcesem UNIEWINNIENIA.

    Kościół pozostał niewzruszony polecając mnie opiece Matki Bożej i de facto zostawiając mnie i dziecko w stanie bezsilności i desperacji - a chodziło tylko o wykonanie z Kurii telefonu polecającego przeniesienie dziecka z Domu Dziecka w Przemyślu do Gimnazjum z internatem sióstr zakonnych przy ul. św. Jana w Krakowie.

    Wydawałoby się, że wieloletnie obcowanie kardynała z Janem Pawłem II przeniesie na niego przynajmniej w części cudowny, ciepły stosunek do ludzi i dzieci jaki reprezentował Papież.

    Córka do końca życia nie zapomni haniebnego odrzucenia jej przez Kościół za którym personalnie stała odpowiedzialność kardynała.

      Z niewzruszoną postawą polecając nas łasce Bożej przyglądano się znęcaniu, upokarzaniu nas w sytuacji zagrożenia  życia -mojego w więzieniu a córki w Domu Dziecka (dwukrotna próba samobójcza córki).

  Filozoficzne motto mojego życia w odniesieniu do religii brzmi:
"Do wiary w Boga nie potrzebna mi jest żadna religia"
    plik do pobrania w pdf(c) Anna Doris  - www.annadoris.cba.pl